Pirkėjas už prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje gali atsiskaityti sekančiais būdais:


 Internetu per PaySera.lt sistemą

 Banko pavedimu

 Grynaisiais pinigais

 Mokėjimo kortele

 Išsimokėtinai


Internetu PaySera.lt – apmokant per pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą. Patvirtiname, kad šis apmokėjimo būdas yra visiškai saugus, nes yra atliekamas per PaySera.lt sistemą. Per PaySera.lt galima atsiskaityti turint sąskaitą bet kuriame iš Lietuvoje veikiančių bankų – būsite tiesiogiai sujungti su banku mokėjimui atlikti.

Banko pavedimu – apmokant internetine bankininkyste arba bet kuriame banko padalinyje. Mūsų banko sąskaitos rekvizitai:

  • Gavėjas UAB BELORITA;
  • Įmonės kodas 304059287;
  • PVM mokėtojo kodas LT10001069913;
  • Citadele bankas, banko kodas 72900;
  • Atsiskaitomoji sąskaita LT38 7290 0000 1346 7595.

Mokant prašome nurodyti užsakymo numerį, kurį gausite elektroniniu paštu užsakius prekes mūsų tinklalapyje.

Grynaisiais pinigais galima atsiskaityti keletu būdų: atsiimant prekes mūsų salone adresu Verkių g.44 (PC Unideco, II a.), Vilnius, arba kurjeriui pristačius prekes Jūsų nurodytu adresu.

PASTABA: šį atsiskaitymo būdą galėsite pasirinkti perkant prekes, kurios nėra pristatomos pagal specialų užsakymą. Jeigu prekė užsakoma (pristatymo laikas 1 – 4 savaitės), ją paprašysime dalinai apmokėti – tokiu atveju, padarius užsakymą e-parduotuvėje su Jumis susisieks vadybininkas, su kuriuo aptarsite avanso sumą bei pristatymo laiką.

Mokėjimo kortele – tinka visų bankų kortelės.

PASTABA: banko kortele galima atsiskaityti tik fiziškai atvykus į mūsų saloną. Elektroniniu būdu atsiskaityti kortele galimybės nėra.

Išsimokėtinai per SB Lizingą. Perkant internetu, užsakymo pabaigoje būsite sujungti su SB Lizingo sistema ir galėsite užpildyti paraišką kreditui gauti, o mes išsiųsime Jums užsakytas prekes.