Lietuvoje prekės pristatomos per kurjerių tarnybą:

Prekių krepšelis iki 59,99 EUR  - 5 EUR

Prekių krepšelis nuo 60 EUR iki 299,99 - 10 EUR

Prekių krepšelis nuo 300 EUR iki 500 Eur  - 15 EUR

Perkant prekių už didesnę nei 500 EUR sumą, prekių pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS**

**Netaikoma stambiagabaritėms ir sunkiasvorėms prekėms.

Nemokamai užsakytas prekes galima atsiimti Muresta Deco salone, PC Unideco, Verkių g. 44, Vilniuje (išskyrus sunkiasvores bei stambiagabaritines prekes) arba Ukmergės g. 285 sandėlyje, Vilniuje.

Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums pasirašius sąskaitoje faktūroje arba krovinio važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. 
Prekių pristatymas vykdomas tik darbo dienomis I-V ir darbo valandomis (8.00-17.00). Prekes pristatome mes (dažniausiai Vilniuje) arba mūsų įgaliotas atstovas – kurjeris.

PASTABA: pristatant prekes nurodytu adresu, didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz., vonių, klozetų) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai ir teikiama tik Vilniuje. Šią paslaugą reikia užsakyti ir suderinti prieš užsakant prekę e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba e-parduotuvėje nurodytais telefono numeriais. Neužsisakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.

 Norėdami prekę atsiimti Omniva paštomatuose 3 eurai, Jūsų užsakymo svoris turi būti mažesnis nei 30 kg, o išmatavimai ne didesni nei: 41 cm x 38 cm x 64cm. Tikslią informaciją, ar siunta gali būti pristatyta į Omniva paštomatą, nurodysime prie kiekvienos prekės. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje - prekės pristatymas į Omniva paštomatus bus negalimas.


Atvykus užsakytoms prekėms, pirkėjas informuojamas el. paštu ar SMS žinute. Po informavimo apie prekių gavimą, pirkėjas privalo atsiimti prekes iš pardavėjo per 10 kalendorinių dienų. Pirkėjas privalo būti galutinai atsiskaitęs dieną prieš atsiimant prekes. Neatsiėmus prekių per nurodytą terminą, pirkėjui bus paskaičiuoti sandėliavimo paslaugų kaštai. Už stambiagabarites ( nuo 30 kg | 0,5 m³) prekes 5 eurai, o už smulkias ( iki 30 kg | 0,5 m³) prekes – 1 eurai per parą. Prekės pirkėjui išduodamos tik pilnai atsiskaičius už prekes ir paslaugas.

Prekių pristatymo terminas gali keistis dėl Covid+19 metu taikomų suvaržymų Europoje.