Geriausios kainos garantija

www.murestadeco.lt – visada sutaupote!!!

Mes prekiaujame pripažintų gamintojų santechnikos prekėmis itin patraukliomis kainomis. Visiems savo klientams galime pasiūlyti santechnikos prekes pigiau tuo pačiu išlaikant aukščiausius prekių kokybės standartus. Santechnikos prekių kainos kinta priklausomai nuo gamintojo bei įrangos funkcijų, tačiau mes pasiūlysime optimalų variantą kiekvienam.

Jeigu kataloge santechnikos prekės kainos Jūsų netenkina, užsukite į mūsų išpardavimo katalogą ir tikrai rasite, ko ieškote, pigiau. Prekes galite pirkti tiek internetu, tiek salone Vilniuje.

Jei radote tokios pačios specifikacijos, markės, modelio ir komplektacijos prekę, kurią norite užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje, viešai siūloma visiems kitoje elektroninėje parduotuvėje už mažesnę kainą, atsiųskite mums nuorodą į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir mes Jums pasiūlysime tokią pačią ar net geresnę kainą! Mūsų parduotuvėje santechnika geriausia kaina!

Pasiūlymas galioja tik pateikus galiojančią nuorodą į elektroninę parduotuvę, kuri turi juridinį statusą bei veikia Lietuvos respublikoje.